BİREYSEL İLAÇLAMA

BAHÇE İLAÇLAMA

Bahçeler, sebze, meyve, ağaç ve bitkilerin yetiştirildiği alanlardır.  Bahçede haşere sorunuyla karşılaşmamak için düzenli periyotlarda ilaçlama yapmak gereklidir. Bahçerelerde haşere sorunu oldukça sık rastlanan bir durumdur, yetiştirilen bitkinin kalitesini ve canlılığını koruması için kısa sürede çözüm bulunması önemlidir.

Bahçelerde her çeşit haşere bulunabilir, en önemlileri olan kene, ve pire gibi gözle görülemeyecek kadar küçük zararlıların bahçe yoluyla insanlara ulaşması oldukça ciddi sağlık sorunları yaratır. Kene, insan kanı ile beslenir ve ölümcüldür.  Pireler, bahçe yoluyla bir kişiye ulaştıktan sonra etrafta bulunan bütün insanlara yayılabilirler. Bunun dışında bahçede bulunan haşereler gıdaların üzerinde gezinip tükettiğimiz gıdalar aracılığıyla sağlığımızı olumsuz etkileyebilirler.

Bahçelerde bireysel olarak haşerelere çözüm bulmak veya bireysel ilaçlama yapmak etkili ve kesin bir çözüm değildir. Bahçe açık alandır, buna göre özel ilaç kullanmak gereklidir.  Fareler için kurulan kapanlar veya böcekler için yerleştirilen kapsüller bahçelerdeki haşere sorununu çözmezler. Haşerelerden kurtulmak için en etkili yol profesyonel olan ve yasal çalışan bir ilaçlama firmasıyla iletişime geçmektir.

Bireysel yapılan mücadelelerde yanlış ilaç kullanımı insanlarda gıda zehirlenmelerine yol açabilir. Yanlış kullanılan ilaçlar haşerelerin artmasına ve yetiştirilen bitkinin kalitesinin düşmesine, canlığını yitirmesine öncülük eder.

Nokta ilaçlama, bağ, bahçe, tarla ilaçlama sorunlarınızda sertifikalı personeller, uygun ekipmanlar ve Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçları ile etkin, kalıcı, hızlı ve kesin çözümler sunar.

İlaçlama Hizmetlerinde Profesyonel Ekibimizi Tercih Edin