KURUMSAL İLAÇLAMA

fabr'ka

FABRİKA İLAÇLAMA

İşlenmiş veya yarı işlenmiş maddelerin, makine vb araçlarla işlenerek tüketime hazır duruma getirildiği sanayi kuruluşlarına fabrika veya üretimevi denir. Fabrikalar çok sayıda çalışan personel bulundurabilirler ve oldukça büyük işletmeler olabilirler.  Ana üretim sahaları ve çalışan sayısının fazla olması sebebiyle hastalık ve mikropların yayılma hızının oldukça yüksek olduğu yerlerden biri de fabrikalardır.

Fabrikalarda birçok haşere türü bulunabilir ve bu haşereler ciddi zararlara sebebiyet verebilir. Fabrikalarda haşerelerin bulunması önce çalışan insanlara sonra da üretilen maddeye zarar verir. Fabrika haşere istilasıyla karşı karşıya ise üretilen ürünün kalitesi düşebilir ve çalışanlar mikrop ve hastalık kapabilir. Bu da kısa bir süre içerisinde fabrika içerisindeki verimin düşmesine, ürünün elden çıkmamasına ve fabrikanın kullanılamayacak hale gelmesine neden olabilir.

Haşereler gerek kanlarında gerekse bacaklarında taşıdıkları bir çok virüsü insanlara bulaştırabilirler. Bir fabrikanın yemekhanesi, lavaboları, bahçeleri ve üretim sahaları haşerelerin önemli yaşam alanlarından biridir.

Fabrika gibi büyük sanayi kuruluşlarında haşerelerle bireysel olarak mücadele etmek zor olabilir. Fabrikanın üretime devam edebilmesi için haşere sorunundan kısa bir sürede kurtulması gerekir. Bireysel olarak yapılan haşere mücadelesi zaman kaybına neden olur ve kalıcı çözümler sağlamaz. Fabrikalarda bulunan haşerelerle mücadele etmenin en iyi yolu ilaçlama şirketiyle anlaşmaktır.

İlaçlama şirketleri haşerelerin türüne ve işletmenin büyüklüğüne göre ilaçlama yapar, kısa vadede kalıcı çözümler sağlar.

Nokta ilaçlama, sertifikalı personelleri, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ve uygun ekipmanlarıyla haşere problemlerinize hızlı, kalıcı, etkili çözümler sunar.

İlaçlama Hizmetlerinde Profesyonel Ekibimizi Tercih Edin