BİREYSEL İLAÇLAMA

of'sssss

OFİS İLAÇLAMA

Masa başı işlerin yapıldığı iş yerlerine ofis denir. Çalışanlar günlerinin çoğunu ofiste ve masa başında çalışarak geçirir. Ofislerde karşılaşılan haşere sorunları verimliliğin azalmasına ve salgınlara sebep olabilir.

Haşereler ofislerde masa altlarında, ofislerin lavabolarında, ofis mutfaklarında, merdivenlerde ve duvar boşluklarında yaşıyor olabilirler. Haşereler sulak ve nemli alanlarda yaşamayı severler. Gıdaların bulunduğu en yakın yerler yuva yapmalarına oldukça müsaittir.

Düzenli ilaçlama yapılmadığı takdirde ofislerde gümüş böcekleri, tahtakurusu, fare, pire gibi haşereler hızla yayılmaya başlar, çok kolay bir şekilde çoğalırlar. Haşereler  oldukça fazla mikrobu vücutlarında taşıyarak hastalık yayabilirler. Direkt kanla temas eden haşerelerde vardır, bu haşerelerin ölümcül hastalık taşıyor olma riskleri yüksektir. Bu da çalışanların sağlığını tehdit edebilir.  Haşerelerin insan sağlığını tehdit etmekten başka zararları da vardır. Ofis mobilyalarını kemirebilir, ofiste bulunan dosya ve kağıtları yiyebilirler.

Uygulanacak ilaç ofisin büyüklüğüne ve  haşerenin türüne göre sağlık bakanlığından onaylı olarak seçilmelidir. Yanlış ilaç kullanımı ofis çalışanlarının sağlığını tehlikeye atabilir.

Bireysel olarak ofis ilaçlamak mümkün gibi görünse de uzun vadede çözüm sağlamayabilir. Bireysel ilaçlama yapmak var olan haşerelerin ölmesine sebep olurken, yumurtalar üzerinde etki sağlamaz. Profesyonel bir ekiple anlaşmak en güvelisidir, gelişen teknoloji sayesinde ofisin ve haşerenin türüne göre ofisi boşaltmadan ilaçlama yapılabilir.

Nokta ilaçlamaofis ilaçlama sorunlarınızda sertifikalı personeller, uygun ekipmanlar ve Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçları ile kalıcı çözümler sunar.

İlaçlama Hizmetlerinde Profesyonel Ekibimizi Tercih Edin