KURUMSAL İLAÇLAMA

okullllllllllll

OKUL İLAÇLAMA

Öğrenci ve görevli öğretmenlerden oluşan, eğitim ve öğretimin toplu olarak yapıldığı, devlete veya şahıslara ait olan eğitim kurumlarına okul denir. Okullar, barındırdığı insan sayısından dolayı çabuk kirlenen ve temiz tutulması gereken kurumlardır. Öğrenci ve görevli öğretmenlerin günlerinin büyük bir kısmı burada geçer, bazı okulların yemekhanesi de bulunur.

Salgın tipi hastalıkların görülmeye başlandığı ilk yerlerden biri de eğitim kurumlarıdır.  Her türlü haşere, fare ve sinek türleri okullara kolayca ulaşabilir ve öğretmenlerin, öğrencilerin sağlığını tehlikeye atarak ciddi hastalıkların yayılmasına neden olabilir. Fareler özellikle okullarda ciddi panik durumları yaratabilir. Tek bir fareyle başa çıkmak kolay gibi görünse de bir okulun fare istilasıyla bireysel olarak mücadele etmesi mümkün değildir.

Yemekhanesi bulunan eğitim kurumlarında mutfaklar, kütüphaneler, her türlü eğitim kurumlarında bulunabilen kantin ve büfeler, lavabo ve klozetler haşerelerin önemli yaşam alanlarındandır. Bir istila söz konusu olduğunda, bireysel olarak denenecek her yol öğrenci ve görevlilerin hayatını tehlikeye atabilir. Bireysel olarak haşerelerin azalması için tedbirler alınabilir. Okul binasını düzenli olarak temizleme ve ilaçlatmak haşerelerin üremesini ve okulun istilaya uğramasını engelleyebilir.

Okullarda profesyonel olarak yapılan ilaçlamalar öğrencilerin, görevlilerin ve öğretmenlerin hayatını riske atmadan kalıcı çözümler sağlayabilir. Haşere veya istila eden hayvanın türüne göre seçilen ilaçlar kısa vadede çözüm sunar.

Nokta İlaçlama, sertifikalı personelleri, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları, uzman ekibi ve uygun ekipmanlarıyla haşere ilaçlamada kalıcı çözümler sunar.

İlaçlama Hizmetlerinde Profesyonel Ekibimizi Tercih Edin