VAPUR İLAÇLAMA

vapur ilaçlama 2

Vapurlarda, girip çıkan insan sayısı oldukça fazladır. Durdukları limanlar, yolculuklarını tamamladıkları şehirler çeşitli haşere türlerinin üremesine sebebiyet verebilir. Vapurda yolculuk esnasında ortaya çıkan haşereler, yolcuların panik yapmasına sebep olabilir.

OTEL İLAÇLAMA

hotel

İnsanların sıklıkla uğradığı işletmeleri temiz tutmak zor olabilir, bu da haşerelerin uğraması için zemin hazırlar. Haşereler otellerin mutfaklarına, lavabolarına, lokantalarına, kuru temizleme bölümlerine, yatak odalarına ve depolarına kadar girebilirler.

OKUL İLAÇLAMA

okullllllllllll

Salgın tipi hastalıkların görülmeye başlandığı ilk yerlerden biri de eğitim kurumlarıdır.  Her türlü haşere, fare ve sinek türleri okullara kolayca ulaşabilir ve öğretmenlerin, öğrencilerin sağlığını tehlikeye atarak ciddi hastalıkların yayılmasına neden olabilir.

KAFE İLAÇLAMA

kafedsgdag

Kafelerde bir çok haşere türü bulunabilir, oldukça fazla mikrop taşıdıklarından önlem almak gereklidir. Haşere problemini çözmeyen bir kafe çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığını tehlikeye atar.

İMALATHANE İLAÇLAMA

imallathane

İmalathaneler ürettikleri hammaddeye göre değişen oldukça fazla çeşitte haşereler bulundurabilir. Haşerelerin üremesi ve yayılması için imalathaneler oldukça uygun yaşam alanlarındandır.

HASTANE İLAÇLAMA

hastane

Hastanelerde bir çok haşere türü bulunabilir.  Bu haşereler önce insan sağlığına sonra da hastaneye ciddi zararlar verebilirler. İnsanı direkt sokan veya ısıran haşere türleri ölümcül hastalıklara yol açabilirler.

GEMİ İLAÇLAMA

gemi ilaçlama

Gemiler taşınan yükün cinsinden, insanların yaşam alanlarından biri olduğundan ve içlerinde nem barındırdıklarından dolayı haşereleri üstlerine çekebilirler.

FABRİKA İLAÇLAMA

fabr'ka

Fabrikalarda birçok haşere türü bulunabilir ve bu haşereler ciddi zararlara sebebiyet verebilir. Fabrikalarda haşerelerin bulunması önce çalışan insanlara sonra da üretilen maddeye zarar verir.

BÜFE İLAÇLAMA

Untitled-1

Büfelerde bir çok haşere türü bulunabilir. Tahtadan yapılmış veya tahtayla dekore edilmiş büfelerde tahta kurusu olma ihtimali oldukça yüksektir. Bunun dışında farelerde büfelerde görülen haşere türlerindendir.

İlaçlama Hizmetlerinde Profesyonel Ekibimizi Tercih Edin